Úklidovou činností se zabýváme od roku 1995, kdy jsme pracovali pod názvem Úklidová služba Kateřina Soukupová. Od roku 2002 se soustřeďujeme na zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním a vzhledem ke skutečnosti, že těchto zaměstnanců máme okolo 80%, získali jsme statut „chráněné dílny“. V současné době zaměstnáváme 40 stálých pracovníků a několik pracovníků externích.

Firma Kateřina Stejskalová otevřela provoz prádelny V České Lípě v červenci roku 2010 jako součást rozšíření stávajících úklidových služeb. V současné době zaměstnává 7 osob se zdravotním znevýhodněním.

Původní provozovna byla v Moskevské ulici čp.15, ale od 21.12.2012 je přestěhována do nových, větších prostor v Dubické ulici čp.3322 (bývalý areál jeslí a MŠ Vagónka, 250m od Komerční banky směr Dům humanity), kde lze zaparkovat bezplatně přímo u provozovny.

Prádelna poskytuje služby nejen zákazníkům z řad široké veřejnosti, ale pereme i pro lékařské ordinace, lékárny, kosmetické salony, solária, mateřské školy a školní jídelny, penziony, restaurace, cukrárny a úřady. Přesto, že prádelna není veliká, ke své práci používáme profesionální zařízení:

  • Praní a sušení: zn. Girbau
  • Žehlení a detaš: zn. Sidi
  • Balení: zn. Artmecc
    girbausidiartmecc

Jako firma nemáme vůči svým obchodním a státním partnerům žádné nesplacené pohledávky.

Své obchodní závazky plníme dle norem obchodního zákoníku.

Majetek firmy, který tvoří především úklidová technika, činí 1 800 000 Kč.

Cílem naší firmy je vycházet zákazníkům vstříc a splnit každé jejich přání.

Integrovaná politika Systému řízení na rok 2016 – 2018